Гарантія

Умови надання гарантії

 

 

Наша компанія надає гарантію на більшу частину асортименту. При дотриманні описаних у цьому розділі умов, Ви можете здійснити обмін чи повернення товару та бути впевненим у компенсації повної вартості товару по актуальній на день оформлення повернення ціні, за виключенням повернення товару від партнерів які проводяться за ціною покупки.

 

Ви можете повернути куплений у нас товар з 100% компенсацією в термін наданої гарантії, якщо він:

 

 

Увага! Гарантія не розповсюджується на наступний перелік товару (Техно+ та від партнерів):


 

Товар без браку куплений Від партнерів з наступного переліку, ви можете повернути тільки у термін 14 днів з моменту оформлення замовлення:

 

 


 

Гарантія розповсюджується на:

 


 


 

Гарантія на послуги виробництва

 

 

Гарантійні зобов'язання знімаються у випадках:

ВАЖЛИВО! 

  • Якщо Ви відправляєте телефон в розібраному стані, ми не несемо відповідальність за зберігання мілких запчастин (гвинтики, камери, сіточки, бузер, спікер, сім холдер, сімка, флешка, накладки, пластикові заглушки, прижимні пластини, коаксіальні кабелі та інше).
  • Якщо Ви відправляєте апарат на переклейку без установки, ми не перевіряємо функції апарату, які не пов'язані з модульним ремонтом (зв'язок, звук, роз'єми, камери, NFC, безпровідна зарядка, датчики приближення, шлейфи) та не несемо відповідальність за їх роботу.


 

Програма лояльності в негарантійних випадках:

 

Якщо наша переклейка, Ваша установка: 

 

 

Якщо наша установка:

 

New layer...
New layer...
New layer...
New layer...
New layer...
New layer...
New layer...