Блог

Original PRC, Soft OLED, Hard OLED різниця?

03.10.2019 | ТН Вінниця Ліпінський Богдан Олександрович
Original PRC, Soft OLED, Hard OLED різниця?

У цій статті ми розповімо у чому різниця між Original PRC, Soft OLED та Hard OLED. 

SOFT OLED (або гнучкий OLED) - це екрани зроблені з гнучкої пластикової підкладки, так само як оригінальний екран iPhone X, XS, XS Max. Так як виробничий процес такий же як на оригінальному модулі, гнучкий OLED на крок попереду жорсткого OLED, імітуючи вихідну продуктивність екрану. Так само розмір дисплея на 100% відповідає розмірам екрану OEM, а гнучка підкладка надає кращу стійкість, дозволяючи йому поглинати більше ударів без збоїв та поломок.

HARD OLED (або жорсткий OLED) - це екрани, які виготовляються з використанням твердої скляної підкладки замість гнучкої підкладки, яка використовується в оригінальному екрані iPhone. Дві переваги переходу від м'якого до жорсткого - це нижча вартість і більш висока яскравість екрану. Твердий OLED не гнеться, тому не може забезпечити вихідну криву дисплея, через це екран має збільшену рамку, яка незначно, але помітно зменшує розмір дисплея. Твердий OLED також більш схильний до пошкоджень, ніж гнучкий OLED, і при падінні ймовірність розбиття вище.

Висновок

Як показує практика, м'який OLED більш точно відтворює досвід використання екрану OEM (який, знову ж таки, оснащений м'яким OLED), але жорсткий OLED не надто відстає. Причина, по якій присутні дві версії OLED дисплеїв iPhone на ринку, полягає в тому, що замість оригінальної гнучкої підкладки можна використовувати більш дешеву тверду підкладку, при цьому не сильно жертвуючи якістю. Зрештою, кожен фахівець з ремонту і кінцевий споживач можуть визначити, який екран буде найкращим для кожного ремонту. Якщо вам потрібно замінити зламаний екран iPhone X, XS, XS Max, ви можете знайти необхідні запчастини та інструменти в нашому каталозі.

Давайте тепер розберемся що ж таке PRC?

PRC (People's Republic of China) в перекладі означає КНР (Китайська Народна Республіка). Здивовані? Так це правда. Що ж сталося з популярним маркуванням Made in China? Все досить просто - її всього навсього ребренднули.

У світі з'явився стереотип, що товари з маркуванням Made in China обов'язково мають бути низької якості. Уявімо ситуацію: у Вас є вибір купити один і той самий продукт, але один зроблений в Німеччині, а інший в Китаї, по статистиці більше 85% виберуть перший продукт, хоч якість одна й та сама. Незалежно від бренду або виробника, весь товар з маркуванням Made in China, автоматично отримував статус непотрібу.

З запчастинами до смартфонів ситуація дещо інша. Original PRC - це запчастини, в комплектацію яких входять оригінальні компоненти. Але замінено компоненти, які не впливають на якість самої запчастини. Може бути переклеєно скло чи замінено шлейф. Довідавшись технологію виготовлення шлейфа, місцеві майстри створюють верстат, який може зробити комплектуючу ідентичну оригіналу. Ці компоненти вважаються високоякісними, та нічим не уступають оригінальним. Така запчастина отримає статус Original PRC, оскільки її виготовили не на офіційному заводі, але з оригінальних деталей. За якістю товари Original PRC не поступаються оригіналам, а ось різниця в ціні - істотна.

1154
Поділитися з друзями